نتایج جستجو برای عبارت :

خودیی باعث پارگی بکارت می شود؟

پرده بکارت غربالی + عکس

تشخیص نوع پرده بکارت

در این مطلب کلیتی درباره‌ی پرده‌ی بکارت،چگونگی شکل‌گیری آن، علل پارگی پرده بکارت، انواع پرده بکارت و همچنین نحوه‌ی تشخیص نوع آن گردآوری شده و ازمیان انواع پرده بکارت به پرده بکارت نوع غربالی یا مشبک به صورت اختصاصی و کامل پرداخته شده است. با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این باره کسب کنید.
پرده بکارت
ادامه مطلب

آسیب و پارگی پرده بکارت

آسیب و پارگی پرده بکارت
برخی فعالیت ها می تواند سبب آسیب و پارگی برگشت ناپذیر پرده بکارت شود.برخلاف تصور برخی که می پندارند پرده بکارت دختران در داخل واژن قرار دارد،پرده بکارت که از جنس دیواره واژن می باشد در بخش خارجی دستگاه تناسلی زنان قرار دارد و در دهانه واژن واقع شده است.پرده بکارت از نظر فرم در چند نوع می باشد که قبلا به آن اشاره شده است.
ادامه مطلب

پرده بکارت ارتجاعی

پرده بکارت ارتجاعی

پرده بکارت (hymen) یکی از اعضا دستگاه تناسلی زنان است که متاسفانه در بسیاری از جوامع معیاری برای باکره بودن یا نبودن دختر محسوب می‌شود. بنابر این داشتن آگاهی و اطلاعات کافی درباره‌ی انواع پرده‌ بکارت، نوع بافت و نحوه‌ی پارگی آن بسیار حائز اهمیت است. با ما در این بخش از بیتوته همراه باشید تا با ویژگی‌های یکی دیگر از انواع پرده بکارت که می‌تواند به دلیل نداشتن خونریزی به هنگام پارگی مشکل آفرین باشد
انواع پرده بکارت را می‌شناسید؟ پرده بکارت یک غشا نازک در ورودی دهانه واژن است که در افراد مختلف، به اشکال متفاوتی وجود دارد. نوع پرده‌ی بکارت بسیار مهم است چرا که باکره بودن دختر و میزان خونریزی او را پس از رابطه جنسی مشخص می‌کند. پارگی نوعی از پرده‌ی بکارت بدون خونریزی است و در صورتی که این موضوع تشخیص داده نشده باشد، ابهامات و سوتفاهم هایی در مورد باکرگی دختر به وجود می‌آورد. تشخیص سلامت پرده‌‌ی بکارت به عهده پزشک است که مطمئن ترین روش
داروی معجزه آفرین ترمیم پرده بکارت

درباره پرده بکارت چه می دانید؟
پرده بکارت،در نظر مردها از قدیم چیزی رازآلود و خیال انگیز بوده است. خیلی ها آن را مهر طبیعت بر سند مهر مرد می شمردند که تازگی و معصومیت عروسشان را تضمین می کرد. اما چند و چون آن در هاله ای از ابهام بود و با توجه به فرهنگ حجب و حیا ،  کسی نیز درباره ویژگی های آن زیاد نمی دانست. و همین عدم شناخت در بعضی مواقع منجر به مشکلات جدی و حتی تراژدی می گردید.
ادامه مطلب
علائم پاره شدن پرده بکارت چیست؟
از علائم پاره شدن پرده بکارت می‌توان به درد و خونریزی و احساس درد و سوزش اشاره کرد. در صورتی که پرده بکارت پاره شده باشد، امکان ترمیم آن با روش‌های مختلف وجود دارد.

ستاره | سرویس سلامت - بررسی نشانه‌ها و علائم پاره شدن پرده بکارت برای افرادی که به تازگی ازدواج کرده یا اولین رابطه جنسی را تجربه کرده اند یک دغدغه است. البته عوامل دیگری مانند تصادف‌ها، عمل‌های سنگین و ... نیز وجود دارد که می‌تواند به پرده بکارت
خودارضایی باعث پارگی بکارت می شود؟
پرده بکارت انواع مختلفی دارد و پارگی آن می‌تواند کاملا بدون علامت باشد. پارگی پرده بکارت گاهی اوقات با خونریزی، درد خفیف همراه است ولی به طور کلی درد یا خونریزی معیار مناسبی برای تشخیص پارگی پرده بکارت نیست.
ادامه مطلب
 خودارضایی در دختران و احتمال آسیب پرده بکارت  خودارضایی، نیاز طبیعی یا گناه کبیره؟  روشهای ارضای زنان بدون دخول  روش خودارضایی دختر باکره  آیا خودارضایی دختران قبل از ازدواج مفید است؟  عوارض و مشکلات خودارضایی دختران  آیا خودارضایی باعث پارگی بکارت میشود؟  خودارضایی  خودارضایی بدون دخول  خودارضایی به پرده بکارت آسیب می رساند؟  آیا خود ارضایی، باعث آسیب به پرده بکارت می شود؟  خود ارضایی و احتمال آسیب به پرده بکارت  رابطه جنسی بدون دخ
یکی از ملاک های سلامت جنسی دختران برای زناشویی در گذشته ، تندرست بودن پرده بکارت بوده است. اما در حال حاضر به خاطر اینکه ملاک دقیقی برای سلامت جنسی نیست و احتمالاً تغییر نقطه نظر عرف به این سوژه باعث شده است که سوژه پرده بکارت کمتر از پیش به آن توجه شود.
در علم سکسولوژی نظریه هایی در مورد اهمیت پرده بکارت صحبت کرده اند و یکی از انگیزه ها آن را بازدارندگی از آلوده شدن دستگاه تناسلی دختران در دوران بچگی و نوجوانی می دانند. به غیر از این علت ، دلی
سقوط از ارتفاع، بلند کردن جسم سنگین و غیره نمی توانند باعث پارگی پرده بکارت شوند‎

در مطالب قبل در رابطه با پرده ی بکارت و انواع آن ، همچنین محل قرار گیری آن به طور مفصل صحبت کردیم. حال سوال اینجاست که پرده بکارت در چه صورت آسیب می بیند؟

شاید برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد که از ارتفاع سقوط کرده باشند و نگران سلامت پرده بکارت خود باشند. در این مطلب به این سوال که آیا سقوط از ارتفاع می تواند باعث پاره شدن پرده بکارت شود؟ پاسخ خواهیم داد.
خ
در برخی از کشور ها و از جمله در ایران ، سالم بودن پرده بکارت نشان دهنده باکره بودن یک زن است و بررسی آن قبل از ازدواج معمولاً توسط پزشکی قانونی انجام می شود . گاهی از اوقات نیز داماد با دیدن خون بعد از اولین رابطه جنسی در شب عروسی مطمئن می شود که همسرش قبل از ازدواج رابطه جنسی نداشته است اما نکته مهم در اینجا این است که بعد از پاره شدن پرده بکارت دختران ، همیشه خون ریزی اتفاق نمی افتد .
مسئله ای که در مورد پرده بکارت وجود دارد این است که بسیاری از
نگاهی دیگر به شب زفاف و مسائل مربوط به آن
شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. کلیه کسانی که این شب رو تجربه کرده اند، بی شک تا آخر عمر آن را فراموش نخواهند کرد. منظور ما در این مقاله شب اول عروسی نیست . چون بسیاری از افراد ، قبل از عروسی ( که در عرف معمول است ) آمیزش جنسی( بطور کامل) را تجربه میکنند. پس منظور این مقاله زمانی است که دختر ازاله بکارت میشود . یعنی زمانی که دختر ، پرده بکارت خود را از دست میدهد .
ادامه مطلب
زن و شوهر های جوان در اولین تجربه رابطه زناشویی خود با سوالات بسیاری مواجه می شوند که از پرسیدن آن خجالت کشیده و راه پزشک را در پیش می گیرند. اما امروزه پزشکان به دلیل حمایت های بی نظیری که از آنها توسط دولت انجام می شود هزینه های قزافی را برای زوج های جوان می تراشند و از ناآگاهی آنها سوء استفاده می کنند. یکی از بهترین این گزینه ها درباره برداشتن پرده بکارت است. بله درسته برداشتن پرده بکارت.
در دنیایی که همه به دنبال تنگ کننده واژن یا Vaginal tightnes
در طی سال های مختلف ، باکرگی به معنای نداشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج در جوامع و مذاهب مختلف به عنوان نشانه پرهیزکاری و پاکدامنی بوده است ولی با این وجود به دنبال تغییرات در جوامع ، مفهوم باکرگی نیز در جوامع مختلف تغییر پیدا کرده است .
زمانی که خونریزی بعد از اولین رابطه جنسی بعد از ازدواج و سلامت پرده بکارت تا ازدواج به عنوان شاخص پاکدامنی قرار می گیرند مطرح کننده نابرابری جنسیتی در جوامع هستند . همانطور که در ایران نیز شاهد هستیم ارتباط بک
امروز داشتم به این فکر میکردم، که فلان روز نیازی نبود به پسرم سر پاستیل سختگیری کنم و اینطور اشکش رو ببینم؛ کافی بود برنامه ی دیگه ای میچیدم تا به هدف میرسیدم. ولی ترس از فجیع شدن یک انفاق ساده در آینده باعث شده بود مغزم به درستی موضوع رو تحلیل نکنه و نتونم تصمیم پخته ای بگیرم.
این پروسه مادری رشد مغزم رو چندین برابر کرده به حدی که انگار حس میکنم بخش هایی از مغزم از زیر پرده ای بیرون اومده و داره فعالیت میکنه.
دوست دارم این باز شدن عقل و نگاهم ر
.مامان بزرگم هنوز برای مامانم میخونه "یه دختر دارم شاه نداره".با نامگذاری #روز_دختر به مناسبت تولد دختری عرب که س.ک.س نکرده از دنیا رفته، مخالفم و از حرف خودم برنمیگردم.وقتی روز جهانی دختر (مونث های زیر ۱۸ سال، نه باکره ها) در تقویم جهانی ثبت شد، با هدف ارتقاء زندگی دختران دنیا بود...هنوز خیلی از دختر بچه ها سواد ندارن، زود شوهر داده میشن، و از تجارب زیستی مختلف فقط به صرف دختر بودنشون محروم میشن؛ که اینها باعث پایین اومدن سطح فکریشون میشه و همی
وب سایت حقوقی حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری _ مهرالمثل واژه ای ناشناخته برای اکثر زوجین می باشد. در این مطلب به معرفی و مفهوم مهرالمثل می پردازیم ،زمانی که در عقد نکاح دائم برای زوجه مهریه ای معین نشود و یا مهریه معین شده خارج از عرف باشد و یا بطور کلی برای مهریه به توافق نرسند، بعد از عقد و ازاله بکارت، مهریه به زوجه تعلق می گیرد که مهر المثل نامیده میشود.
مهر المثل بر اساس وضعیت شخصی ،خانوادگی و اقوام  زوجه تعیین می شود.شخصیت اجتماعی، می
پرده ی بکارت دلیل بر باکرگی و نداشتن سکس واژنی است،این باوری است که آن را مدت مدیدی است که با خود به یدک میکشیم.دو باور در مورد پرده ی بکارت وجود دارد؛نخست اینکه این پرده سرتاسر ورودی واژن را پوشانده و در هنگام اولین دخول با پارگی این پرده فرد دچار خونریزی میشود.و دوم اینکه بعد از پارگی،دیگر پرده ای وجود ندارد چون با اولین سکس واژنی از بین رفته است.اما سوال اینجاست که اگر این پرده کاملا واژن را می پوشاند پس خون قاعدگی از کجا میاید؟(حتی برخی به
به گزارش : مجله اینترنتی سوبول
ردهٔ مهبل، پردهٔ بکارت یا زه‌چین بافت نازکی است از جنس مخاطی مشابه با دیواره واژن که ورودی مهبل را به صورت ناقص می‌پوشاند. این پرده در بخش خارجی دستگاه تناسلی زنان قرار دارد و در دهانه مهبل واقع شده‌است
پرده بکارت غشایی است که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی یونانی ست به معنای پوست یا پرده که از نام الهه ازدواج و عروسی یونانیان God Hymen وام گرفته شده.
یونانیان باستان از این لغت برای انواع پرده ها
«ای کسانی که از آب و گِل آفریده شده اید، ای غفلت پیشگان مغرور و مست به آن چیزی که بر شما حرام شده است، توجهی نمی کنید. آیا فرقی میان آلودگی و ناپاکی نیست؟ و میان حوریان خوش خویی که از دروغ بدورند و بدون ملال و خشم برای انسان ماندگارند و بکارت شان پیوسته ثابت است، آرام تر از کف و شیرین تر از عسل در میان بستری معلق در امواج متلاطم دریای شراب و عسل که پایانی ندارد. این سلطه ای ناتمام و نعمتی جاودانگی و دائم است. جهان در اختیار خداوند حکیم و باقی است
​​مدارک لازم طلاق توافقی⚖️زوجین می بایست مدارک زیر را برای انجام طلاق توافقی تهیه کنند و به پیوست دادخواست طلاق توافقی توسط خود فرد یا وکیل وی به دادگاه تقدیم شود:•اصل عقدنامه یا رونوشت آن•اصل شناسنامه زوج (مرد)•اصل شناسنامه زوجه (زن)•کپی کارت ملی زوجین•وکالت نامه محضری طلاق (در صورتیکه حق طلاق با زن باشد)•توافق نامه مبنی بر توافقات زوجین بر سر مهریه، حضانت و …•گواهی عدم بارداری زوجه (دریافت این گواهی نامه باید از پزشکی قانونی و مرا
و هنوز می اندیشیم که
عِلم بهتر است یا ثروت...؟!
صداقت بهتر است یا بکارت...؟!
و هنوز نمیدانیم
فرقِ درد و لذّت را ،
فرقِ عشق و شهوت را ،
فرقِ پرستش و بَع بَع کردن را...
و همه تلاش ها بیهوده است .
✅ما را ،
تا از فَرقِمان بیرون نکِشند ،
هیچ فرقی را نخواهیم فهمید !!!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
چه کسی باید این مسائل را به جوانان ما آموزش بدهد؟؟؟ فقدان آموزش های مناسب در کشور ما باعث شده نه تنها مردان جوانی که تازه ازدواج کرده اند تصور درست و صحیحی از مباحث مربوط به عمل جنسی نداشته باشند، بلکه گاه حتی دخترها هم تصور درستی از بدن خود ندارند و این ناآگاهی ها گاه با اضطراب و نگرانی توأم می شود. ناآگاهی از آنچه به پرده بکارت موسوم است نیز یکی از موارد یادشده به شمار می رود. در این مقاله آموزش های لازم برای سکس پرده زنی و پارگی پرده بکارت ب
نشانه های کسی که خودارضایی میکند چیست؟
 خودارضایی، نیاز طبیعی یا گناه کبیره؟  خودارضایی در تاریخ  دختری هستم 26 ساله دیپلم که از سن 7 سالگی با دیدن نزدیکی  دخترم خود ارضایی می کند  عوارض خود ارضایی دختران  خودارضایی مردان : 6 چیزی که در اینباره نمی‌دانید!  ۶ افسانه درباره خودارضایی  خودارضایی در بارداری  خودارضایی در دختران و احتمال آسیب پرده بکارت  - خودارضایی نکنیم! بررسی استمنا یا خود ارضایی از نظر روانشناختی و پزشکی  علت خود ارضایی در
او کسی است که در کل زندگی‌ام احترامی برایم قائل نبوده، اما ادعا دارد برای به جایی رساندن من تمام زندگی اش را وقف کرده. می‌گوید من عزیز ترین آدم زندگی‌اش هستم.
من عزیزترینی هستم که کوچک ترین احترامی برای سلیقه‌ام قائل نیست. حقیقتش از او رنجورم. من یک انسان بالغ ام که به احترام نیاز دارم. نه به خر شدن و حمالی بزرگ تر را کردن‌ در ازای ابراز محبت های احمقانه.
نمی‌دانم... من حالم به هم‌ می‌خورد از اینکه مرد ها حتی اگر آن مرد پدرم باشد، خود را مالک
 عوارض خودارضایی در دخترها  خود ارضایی در زمان پریودی  خودارضایی، نیاز طبیعی یا گناه کبیره؟  ارضا شدن در قاعدگی ضرر دارد؟  پریودی و خودارضایی  نامنظم بودن پریود و خودارضایی  نیاز جنسی و خودارضایی در دوران پریود  متخصص زنان و زایمان  آیا گناه خودارضایی تو دوران پریود بیشتر میشه؟  ارضا شدن در زمان پریودی ضرر دارد؟  ارضا شدن زن در زمان پریود از طریق مالش چوچوله  کاهش خونریزی های عادت ماهیانه یا هایپر منوره (منوراژی) با طب  علت درد پریود و د
گاهی جوانان قبل از شروع زندگی مشترک ورفتن زیر یک سقف به این نتیجه میرسند که برای هم ساخته نشده اند وبه توافق میرسند که از هم جدا شوند در اینصورت با مراجعه وتشکیل پرونده طلاق توافقی از هم جدا میشوندتمام مراحل این طلاق مانند همه یطلاقهای توافقی است که بارها در مورد آن گفته شده است 
تنها تفاوت در باکره بودن یا نبودن زوجه میباشد که این باید از سوی دادگاه وبه شکل قانوی که همان مراجعه به پزشک قانونی است وبا مهر وامضای پزشک این موسسه باشددرپرونده
فقدان آموزش های مناسب در کشور ما باعث شده نه تنها مردان جوانی که تازه ازدواج کرده اند تصور درست و صحیحی از مباحث مربوط به عمل جنسی نداشته باشند، بلکه گاه حتی دخترها هم تصور درستی از بدن خود ندارند و این ناآگاهی ها گاه با اضطراب و نگرانی توأم می شود. ناآگاهی از آنچه به پرده بکارت موسوم است نیز یکی از موارد یادشده به شمار می رود. در این مقاله آموزش های لازم برای سکس پرده زنی و پارگی پرده بکارت بدون درد را خواهید دید.

«هایمن» لغتی یونانی است ب
ضرورت مراجعه به مشاور دانا و توانا

دختر و پسری که زمان خواستگاری را می‌گذرانند، چون در شهری دور هستند و نمی‌توانند برای مشاورهٔ حضوری بیایند، به‌صورت تلفنی مشاوره خواستند. تا جایی که امکان داشت، پاسخ دادم، اما بعد، برای بهتر پیش‌رفتن کار، به آنان توصیه کردم که برای مشاورهٔ حضوری، نزد مشاوری دانا و توانا بروند. تأکید کردم که مشاورهٔ حضوری مهم است و می‌تواند جوانان را در مرحلهٔ خواستگاری و انتخاب همسر یاری کند.ایشان پذیرفتند و خواستند ک
قضیه چیه؟ قضیه اینه که کلی اتفاق داره می‌افته ولی من هیچ حسی بهشون ندارم. اکیدا هیج حس + یا - منفی ای ندارم به این همه اتفاقات اطراف. نمی‌پونم من سیب‌زمینی ام یا سیب‌زمینی بار اومده ام ولی می‌دونم که زاییده ام. وقتی حتی نمی رم مخالفت کنم با کسی.

این حدود ده روز از بیماری در حال مرگ بودم. جوری حالم بده که حد نداره سر درد ناتوانی بی انرژی بودن. امروز حساب کردم که ده روز حدود سه درصد یه ساله و مقدار زیادی به فنا رفته.

فردا بازم عددی دارم. و بازم
به خیالم تنها بوسه ای و آغوشی ! 
چه میدانستم که میدَرَد،بکارت روح آشفته ام را !
بر وزن درد ، هم رنگ لعنت ! 
و چه میدانستم که من میمانم و ذهنی ملتهب
از تهوع صبحگاهی یک زن !
آبستن شوریدگی لعنت 
و خون خشکیده ام ، تحفه ی آخرین دیدار
قابله را خبر کنید !  
غم برای رسیدن به سینه ها گُر گرفته ام ، امان نمیدهد !
گرگ ها را به میلاد طفل من دعوت کن و بند ناف را 
به دندان کفتار پیری از جانم بیرون بکش !
لالایی کودکم ! 
لاشه ی تو،ته مانده ی عشق،کودکم ! 
تو مرا به انزو

باد در کوچه سخت می بردت، توده ابر سایبان می شد
ذره ذره بریدی و رفتی، مادرت داشت نصف جان می شد

تو که از روزهای رفته عمر هیچ طعم خوشی نفهمیدی
عسل زندگی اگر هم بود، به دهان تو شوکران می شد

خواستی بعد از این خودت باشی، پی آزادی دلت رفتی
حیف در چشم تونشانی ها، سمت بیراه را نشان می شد

چادرت رفت تا فراموشی، قد کشیدند کفش هایت، بعد
خوشه های بکارت بدنت، آستین آستین عیان می شد

چشمت از پشت شیشه دودی، خاطرات گذشته را تف کرد
طبع گرم دهاتیت آرام در تب
نکته:به ترتیب اهمیت نیستنکته2:بمیرم راحت شم ازین دل درد ک انگار تا آخر عمرم باهامه...م نمیفهمم چرا هم باید دردسر بکارت بکشم هم بعدا ک ازدواج کردم هی نگران بارداریم باشم هم این درد کوفتی رو تحمل کنم در صورتی ک نمیخوام توله بزام؟؟؟؟نکته 3:مرگی بدون دردم آرزوستنکته 4:تا همتونو نکشم نمیمیرم ک...خب نوت برداری بسه بریم سراغ 10 مورد..1.مسواک میزنم2.توالت میرم کامل تخلیه میکنم3.اپیلاسیون کل بدن ک مرده شور بیچاره حالش بد نشه4.وصیت نامه مینویسم به همه ی آشنا
پرده بکارت غشایی است که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند

پرده بکارت غشایی است که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی یونانی ست به معنای پوست یا پرده که از نام الهه ازدواج و عروسی یونانیان God Hymen وام گرفته شده. یونانیان باستان از این لغت برای انواع پرده ها از جمله پرده ای که قلب را احاطه می کند(پریکارد)، استفاده می کردند، اما با گذشت زمان، کاربرد آن به پرده بکارت محدود شد.
در طول نخستین مراحل رشد جنینی، به طور کلی هیچ بخش ور
 راهنمای کامل پیدا کردن نقطه جی در زنان  آموزش تصویری تحریک نقطه جی در مردان  محل نقطه جی در خانمها • روش پیدا کردن نقطه جی زن برای ماساژ  نقطه جی در مردان کجاست؟ روش پیدا کردن نقطه p (پروستات) مردان  پروستات و نقطه جی مردان  Images for ‫مالش دادن نقطه جی‬‎ اوج لذت جنسی خانم ها در نقطه جی نهفته است  موضع جی  نکاتی در مورد نقطه جی (g پیدا کردن نقطه جی اسپات در زنان  پیدا کردن نقطه جی در مردان و تحریک آن + عکس  محل نقطه جی در خانمها • روش پیدا کردن  ر
این مدت هی با خودم فکر می‌کنم که بالاخره هرکسی این را تجربه می‌کند، دیر و زود دارد، سوخت‌وسوز هم دارد اتفاقاً؛ همین که فقط خودت هستی و خودت، و درعین‌حال هرچه رشته‌ای به مویی بسته است که پنبه شود. این‌که دیر و زودش چطور بود برایم مشخص نیست؛ اما سوخت‌وسوزش چرا. اما حرفم این‌ها نیست؛ این است که هنوز نمی‌دانم وقتی از بهتش درآمدی و توانستی دوباره راهی برای خودت پیدا کنی، درواقع همین که توانستی مقصدهای جدیدی بسازی و مسیرهایت را انتخاب کنی و
این مدت هی با خودم فکر می‌کنم که بالاخره هرکسی این را تجربه می‌کند، دیر و زود دارد، سوخت‌وسوز هم دارد اتفاقاً؛ همین که فقط خودت هستی و خودت، و درعین‌حال هرچه رشته‌ای به مویی بسته است که پنبه شود. این‌که دیر و زودش چطور بود برایم مشخص نیست؛ اما سوخت‌وسوزش چرا. اما حرفم این‌ها نیست؛ این است که هنوز نمی‌دانم وقتی از بهتش درآمدی و توانستی دوباره راهی برای خودت پیدا کنی، درواقع همین که توانستی مقصدهای جدیدی بسازی و مسیرهایت را انتخاب کنی و
اغلب زنان، واژینیسموس را به صورت انقباض و درد ناگهانی، در هنگام نزدیکی، توصیف می کنند. این مشکل ناشی از انقباض خود به خود و غیرارادی عضلات کف لگن است و اراده فرد در آن نقشی ندارد. این واکنش ممکن است در معاینه زنانه نیز ظاهر و مانع ورود اسپکولوم – وسیله معاینه داخلی – به داخل واژن شود.
از نظر پزشکی، این وضعیت نتیجه گرفتگی غیرارادی مداوم یا مکرر عضلات یک سوم خارجی واژن است که مانع مقاربت جنسی می شود. این وضعیت ممکن است به صورت مشکل پایدار برای
 من دختری 23 ساله  هستم .چندین ساله خود ارضایی میکنم اما بدون مالش و لمس دست. من با فشار دلخواه آب شلنگ فقط به ناحیه کلیتوریس این کارو میکنم که اول تحریک بعد به ارگاسم همراه با لرزش میرسم. البته تصمیم به ترک گرفتم و تا الان موفق بودم.
آیا این روش خود ارضایی میتونه به پرده بکارت آسیب بزنه یا هر مشکل دیگه؟(بخاطر انجام اینکار برای مدت طولانی چند ساله چطور)؟
آیا فقط من از این روش استفاده کردم یا مورد مشابه بوده؟ 
البته من همیشه اینکارو نمیکردم بعض
شهر سوال ـ در مورد ازدواج دختر باکره، این کار بدون کسب اجازۀ ولىّ دختر
جایز نیست. و منظور از باکره دخترى است که قبلا شوهر نکرده است، خواه عضو
بکارت موجود باشد، یا نه.
این قول نمی تواند جایگزین اجازه پدر برای جاری کردن عقد باشد.

بخش ازدواج و زناشویی شهر سوال بر بال اندیشه ها
ادامه مطلب
داشتن رابطه جنسی و ارضای کامل زن و مرد از جمله اهداف ازواج و مهم ترین عوامل برای داشتن یک زندگی پایدار است. همیشه برقراری  اولین رابطه جنسی سخت است و اغلب زوجین در انجام این عمل به مشکل بر می خورند. یکی از عواملی که ممکن است در برقراری اولین رابطه جنسی و دخول ایجاد مشکل کند تنگی واژن است. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت. 
تنگی واژن و عدم دخول باعث ایجاد ترس و ناراحتی در اولین رابطه برای برخی خانم ها می شود ولی آیا این مسئله واقعیت دار
این مدت انقدر آدمای عجیب دیدم که کم مونده شاخ در بیارم!
اول دختری که فقط بلده حرف مفت بزنه، بشدت دو به هم زنه بشدت بیشعوره ولی سیاسه و بلده چطوری رفتار کنه که آدما یا نفهمن چه موجود کثیفیه یا خیلی دیر بفهمن مثلا من خودم تازه بعد دو سال و نیم به ماهیتش پی بردم!
دوم آقایی که من رو کلی تحقیر کرد که تو فلانی و بیساری و کسی تو زندگیت بوده بعد خودش دخترونگی دختری که عاشقش بود رو گرفته بود و ولش کرده بود! شاید برای یکی مثل من بحث داشتن و نداشتن بکارت مهم
 دانلود کتاب داده کاوی غضنفری

دانلود فایل

کتاب داده کاوی و کشف دانش- غضنفری- علی زاده - خبرگزاری آیصدwww.i100.loxblog.com › post Translate this page May 22, 2016 - کتاب داده کاوی و کشف دانش- غضنفری- علی زاده. دانلود. پربازدید; آرشیو. انواع “پرده بکارت”+تشخیص آسان پرده بکارت سالم وپاره+عکس بازدید : ... دانلود کتاب داده کاوی غضنفری - دانلود در مورد فایل رساله، پروژه ...f67.ir › دانلود-کتاب-داده-ک
مهم‌ترین تاثیر این خواص دمنوش بهار نارنج بروی سیستم عصبی افراد است.
همچنین خاصیت آرامش‌بخش و ضد اضطراب دارد. اشتهاآور و ضد سرفه است. برای
رفع بی‌خوابی نیز توصیه شده است.
بهارنارنج شکوفه درخت نارنج است که این گل به غیر از عطر و رایحه سحرانگیزش دارای خواص دارویی بسیاری نیز می‌باشد. معمولا از بهار نارنج
به چند صورتِ اسانس، عرق بهار نارنج، روغن، دمنوش و مربا فرآوری و استفاده
می‌شود. برخی نیز برگ‌های تازه بهار نارنج را خشک کرده و از آن‌ها د
هر نفری که از من بالاتره،خودشو از من بالاتر میبینه،خیلی بالا بالا هاست،خیلی خودشو دست بالا میگیره،ازش پایین ترم،منو از خودش پایین تر میبینه،خیلی منو ریز میبینه،خیلی منو دست کم گرفته،......باعث میشه بیشتر برای موفقیت طمع کنم.باعث میشه بیشتر بخوام موفق بشم.باعث میشه ولعم بیشتر بشه،باعث میشه طمعم بیشتر بشه و قطعا باعث میشه سرعتم بیشتر بشه.باعث میشه انگیزه ام قدرت بگیره.
فکر کردن به هر کدوم از این افراد بهم انرژی ای رو میده....باور نکردنی.
می دونستین پرفروش ترین کتاب تاریخ ادبیات، «دو شهر» نوشته ی چارلز دیکنزعه؟ می دونستین رتبه ی بعدی مال ارباب حلقه هاست؟ می دونستین رتبه ی چهارم مال هری پاترعه؟ می دونستین رتبه ی سیزدهم مال ناطور دشته؟ می دونستین رتبه ی نه مال نارنیاست؟ شکه کننده نیست؟ من همین الان خوندم لیستو و باعث افتخارعه که کتابای مورد علاقم همشون جزو پرفروش ترین هان. یا شایدم... باعث افتخارعه که کتابای پرفروش جزو کتابای مورد علاقمن... درهرصورت فرقیم نمی کنه. اصل قضیه اینک
همین کرونا جنبه های مثبت هم داشته ها،همین کرونا باعث شد، ارگان های نظامی به جای ساخت بمب و موشک،دستکش و ماسک و مایع ضد عفونی کننده تولید کنند.همین کرونا باعث شد نظر مردم به پزشکان به جای پول پرست به مدافعان سلامت تغییر کند و بیمارستان ها به جای پول نجومی رایگان کار کنند.همین کرونا باعث شد، قدر همین بوس و ماچ کردن های الکی مو نو بیشتر بدونیم، و دلمون لک بزنه برای یک بوس بدون ترس.همین کرونا باعث شد، بفهمیم زالوصفت های جامعه ما کدامند و چه کسانی
ایا رابطه از پشت باعث بزرگ تر شدن باسن می شود واقعیت دارد + اطلاعات کامل
مضرات رابطه ی مقعدی بسیار خطرناک تر از آن است که حتی زوجین فکرش را هم بکنند. خونریزی و بریدگی های مقعد بعد از رابطه مقعدی زن را تا حد ابتلا به اچ آی وی و مرد را مستعد عفونت های شدید می کند.
امام صادق (ع)در مورد «نزدیکی از پشت» اجازه زن را شرط می داند مگر نه حرام است.برخی از علما می گویند رابطه مقعدی حتی با اجازه زن هم مکروه است.
مهمترین عارضه ای که مجامعت از طریق مقعد برای زن د
فیلم ها بر روی انسان تاثیر می گذارند،فیلم های کمدی باعث تاثیرات مثبت در انسان می شوند.
تاثیرات فیلم کمدی
۱.شادی
دیدن فیلم کمدی باعث می شود؛احساس خستگی، بی حوصلگی از بین رود،و انسان احساس شادی کند.
۲.کاهش فشار خون
خندیدن باعث کاهش فشار خون می شود،اگر افراد چند روز پشت سرهم فیلم کمدی نگاه کنند، فشار خون آن ها کاهش می یابد.
۳.قلب
پزشکان می گویند ۱۵ دقیقه شدید خندیدن باعث می شود؛گرفتگی رگ های قلب ازبین رود، فیلم های کمدی معموماً باعث خنده می شوند
باعث از بعث به معنی فرستادن ، تهییج کردن، بیدار کردن، برانگیختن، تحریک کردن، تشویق کردن، به هیجان امدن، بی اراده بیدار شدن و وادار به انجام یک کار، علت ، سبب، 
اینکه خالق هستی باعث هر انچیزی که در هستی در حرکت است شکی نیست.
هر اتفاقی که خارج از سیر معمول زند‌ی هر ذره هست باعث و علت اصلی آن کسی نیست جز خالق.
شاید درختی که به یکباره خشک میشود و یا دانه ای که از دل یک سنگ جو$نه میزند
شاید تغییرات غیر قابل پیش بینی جوی و یا اتفاقات خارق العاده ای که
علت سوختگی موتور تردمیل1- عدم روغن کاری و از بین رفتن لایه استر کتان تسمه نقاله می شود که باعث می شود اصطکاک تسمه تردمیل نسبت به تخته تردمیل بالا رو و باعث داغ شدن موتور تردمیل و سپس باعث سوختن موتور تردمیل می شود .2- به علت عدم استفاده از تردمیل , تسمه نقاله تردمیل خشک شده است و باعث فشار آمدن به موتور تردمیل می گردد. 3- عمر تسمه نقاله تردمیل تمام شده است . 
باعث از بعث به معنی فرستادن ، تهییج کردن، بیدار کردن، برانگیختن، تحریک کردن، تشویق کردن، به هیجان امدن، بی اراده بیدار شدن و وادار به انجام یک کار، علت ، سبب، 
اینکه خالق هستی باعث هر انچیزی که در هستی در حرکت است شکی نیست.
هر اتفاقی که خارج از سیر معمول زند‌ی هر ذره هست باعث و علت اصلی آن کسی نیست جز خالق.
شاید درختی که به یکباره خشک میشود و یا دانه ای که از دل یک سنگ جو$نه میزند
شاید تغییرات غیر قابل پیش بینی جوی و یا اتفاقات خارق العاده ای که
 خود ارضایی آسیب ها و درمان ها خودارضایی باعث مشکلات کمر می شود  چرا جوانان دچار زانو درد می‌شوند؟  عوارض خود ارضایی بیش از حد چیست؟  عواقب وحشتناک خودارضایی بر سلامت جسم تاثیر خودارضایی بر تناسب اندام  علت کمردرد و درد مفاصل بعد از انزال  جبران عوارض خودارضایی  بر طرف کردن آثار خود ارضایی  خودارضایی مردان : 6 چیزی که در اینباره نمی‌دانید!  بررسی روابط جنسی، بلوغ و عوارض خود ارضایی  خودارضایی، دروغ ها و واقعیت ها  مشاهده پرسش های دسته خو
قبلا وقتی کسی می گفت که اعتماد به نفسم را از دست دادم هیچی نمی فهمیدم. اینکه فردی را در جایی که باید استفاده نکنند و از وی توقع بیجا داشته باشند باعث از بین رفتن اعتماد به نفسش می شود. 
اینکه فردی را با قصد و  نیت تحقیر کنند باعث از دست رفتن اعتماد به نفسش می شود. اینکه فردی ببیند نمی تواند با وجود تلاش و کوشش به جایی برسد باعث تخریب اعتماد به نفسش می شود.
اینکه در ایران باشی ولی ایرانی به حساب نیاورندت باعث از بین رفتن اعتماد به نفست می شود

اولین باری که رفتم دکتر زنان، احتمالا بیست و دو ساله بودم. پریودهایم نامنظم بودند و داستان‌های ترسناکی از نوع برخورد پزشک با بیمار شنیده بودم: «چرا موهای بدنت رو نزدی؟!» «باز کن پات رو! چطور پیش شوهراتون خوب بلدید لنگاتون رو بدید هوا، اینجا خجالت می‌کشین؟!» ابراز ترس و شرم دوستانم بیش از پیش به اضطرابم دامن زده بود. خیلی‌ها اجازه نمی‌دادند که پزشک آن‌ها را معاینه کند چون خجالت می‌کشیدند. خب راستش من هم خجالت می‌کشیدم. دختردایی‌ام از او
یراق آلاتی که برای دوردوش ها استفاده می شود بهتر از جنس مناسب استفاده شود برای اینکه کارتون با قیمت پایین انجام شود از یراق آلاتی که کیفیت پایینی دارن استفاده نکنید باعث میشود زود تر زنگ بزند باعث میشود حشرات موزی به محیط دوردوش جمع شود و باعث آلودگی محیطی می شود .
البته یک چرخه هست که آنتونی رابینز به آن اشاره دارد و آن این است که احساس خوب باعث افکار خوب ، گفتار خوب باعث افکار خوب ، افکار خوب هم باعث احساس خوب و گفتار خوب میشه یعنی این سه تا هم علت هم هستند و هم معلول هم یعنی با هر سه باعث جذب انرژی مثبت میشه و برعکس. علت همه چیزها انرژی است و هر چیزی هم از انرژی تشکیل شده و انرژی های همه چیز هم متفاوت یا میتواند شبیه به هم باشد .حتی برخی معتقدند اینکه طب مدرن علت بیماری ها را میکروب و ویروس می داند باطل اس
عواملی که باعث پارگی تسمه و یا کنده شدن دندانه های ان میگردد:
1-استفاده زیاد از دورهای بالای موتور بخصوص در دورهای بیش از 4000دور در دقیقه که باعث استهلاک سریع قطعات می گردد.
 2-عدم استفاده از دنده مناسب بخصوص در سربالائی ها و یا عبور از روی سرعت گیرها ;که باعث فشار خیلی زیاد روی موتور و به عبارتی روی این تسمه میگردد.
 3-خرابی تسمه سفت کن که در صورت گیرپاژ کردن ان باعث کشیدگی و پارگی تسمه تایم خواهد شد.
 4-زیاد سفت کردن تسمه که در ابتدا باعث خرابی تس
علت خارش بیضه ها ؟!
بهداشت نامناسب یا وضعیت پزشکی؟پوسته پوستی که بیضه ها را در جای خود قرار می دهد ، خارش بر روی اطراف بیضه یا بیضه وجود دارد ، غیر معمول نیست. تعریق در ناحیه کشاله ران خود بعد از پیاده روی در طول روز می تواند باعث خارش بیضه های شما بیش از حد معمول شود. حتی فقط چند روز استحمام نکردن باعث تمیز شدن آنها می شود.
اما سایر شرایط جسمی و پزشکی نیز می تواند باعث خارش بیضه شود. برخی از این شرایط ممکن است باعث شود شما برای مراقبت از منبع خار
زمانی که به دنیا اومدم شکل جمجمه ای سرم به شکل قایق بوده عمل جراحی کرده اند توی نه ماهگی ، بعد چند ماه مشخص شد که غضروف لگن های هر دو پام هم مشکل داره اما خب با مدوا و درمانی یکی خوب شد اما اون یکی ش نه و این باعث کوتاهی پام شد تا امروز که باعث شد هفت بار عمل جراحی کنم !!! 
هر کاری که میکنم نمیتونم خودمو متقاعد کنم که یکی از آدمای اینترنتی باشم. حتی با اینکه میدونم چقد فایده میتونه داشته باشه اما نمیتونم یکی از اون آدما باشم!!
اینستا باعث میشه خودم نباشم. تویی.تر باعث میشه از آدما بدم بیاد بدون اینکه شرایطشونو بدونم. و حتی این روزا تلگرامم باعث میشه احساس کنم همش درگیر سو تفاهمم...از این در ارتباط بودن زیاد خوشم نمیاد:(
سلام خدمت دوستان
من در گذشته بکارتم رو از دست دادم والان پشیمون هستم. مدتیه با پسری آشنا شدم که با او هم رابطه دارم. او عاشق من شده ولی همش درگیر میشویم و دلیلش هم گذشته منه. لطفاً راهنمایی کنید تا بتونم آرومش کنم. ممنون از همه

کارشناس ازدواج و خانواده

سلام
اگر در اصل اینکه ایشان مورد مناسبی برای شماست مطمئن هستید، بهترین اقدام این است که کمی عقب نشینی کنید. اگر ارتباط را کم کنید و به نوعی به سوی قطع ارتباط ببرید در صورتی که ایشان قصد ازدو
علت سوختن موتور تردمیل
1- عدم روغن کاری و از بین رفتن لایه استر کتان تسمه نقاله می شود که باعث می شود اصطکاک تسمه تردمیل نسبت به تخته تردمیل بالا رو و باعث داغ شدن موتور تردمیل و سپس باعث سوختن موتور تردمیل می شود .2- به علت عدم استفاده از تردمیل , تسمه نقاله تردمیل خشک شده است و باعث فشار آمدن به موتور تردمیل می گردد. 3- عمر تسمه نقاله تردمیل تمام شده است . 

20 اشتباهی که باعث تنهایی می شوند. ازدواج با فردی که
نمی‌تواند هیجانش را کنترل کند. چنین آدم هایی مرتبط بار روی دوش شما هستند
چون باید مهارشان کنید، مراقب شان باشید و عین یک بچه هیجاناتشان را
بپذیرید. واقعا کار سختی است!20 اشتباهی که باعث تنهایی می شوندواقعیت
این است که مرتکب شدن برخی اشتباهات در روابط، ما را به سمت تنهایی سوق می
دهند. در ادامه 20 اشتباه ذکر شده که باعث می شود شما
ادامه مطلب
علل ایجاد سینوزیت
عامل زمینه ساز سینوزیت حاد در اکثر موارد عفونت ویروسی است. اما آلودگی هوا و رینیت آلرژیک نیز ممکن است باعث سینوزیت حاد شود. همه عوامل مذکور باعث بسته شدن دهانه سینوس ناحیه OMC ( استئو مئا تال کمپلکس )می گردد. انسداد و تخریب مخاط باعث زمینه سازی کلونیزاسیون باکتری می گردد و منجر به ایجاد حالتی به اسم سینوزیت می شود.
ادامه مطلب
در کشوری زندگی کنی که پیچیدن طنین الله اکبر در فضا
چه وقت اذان
چه شامگاه بیست و یک بهمن
باعث جریان اکسیژنِ خاصی در ریه هات بشه
که غنی شده به حس امید
امید به آینده ای سبز
پ.ن. : نعمت های زیادی هست که گاهی زیاد بودنشون باعث میشه بعد یه مدت کم رنگ بشن...
یک نکته مهم در مورد پخت برنج هاشمی

بهتر است برنج را قبل از پختن خیس کنیم این کار چندین مزیت دارد
۱-خیساندن برنج قبل از پخت باعث میشود حجم برنج بیشتر شود مثلا اگر یک پیمانه برنج را بدون خیس کردن
پخت کنیم و ۵ قاشق برنج داشته باشیم همان مقدار برنج را اگر ۳ ساعت قبل خیس کنیم ۸ الی ۱۰ قاشق برنج
خواهیم داشت.
۲-خیساندن برنج باعث میشود برنج پخت شده دانه بلند تر و به اصطلاح ری بیشتری بکشد.
۳-خیساندن برنج باعث میشود برنج بعد از پخت نرم تر شود.
۴-خیساندن
بر خلاف ادعاها، که حجاب اجباری باعث برقرار عفاف در جامعه می شود، این طرح سازماندهی شده از طرف جناح های مشکوک و احتمالا با مدیریت انگلستان می باشد. حجاب اجباری در ایران باعث اختلال در بلوغ جنسی پسران شده است زیرا توانایی دیدن یک زن را ندارند و چه بسا ممکن است به دختری علاقه مند شوند اما به دلیل عدم رویت درست وی توانایی آن را ندارند که علاقه خود را تشخیص دهند. 

ادامه مطلب
علت خارش بیضه ها در بعضی از اقایان :

بهداشت نامناسب یا وضعیت پزشکی؟
پوسته پوستی که بیضه ها را در جای خود قرار می دهد ، خارش بر روی اطراف بیضه یا بیضه وجود دارد ، غیر معمولی نیست. تعریق در ناحیه کشاله ران شما در طول روز می تواند باعث خارش بیضه های شما بیش از حد معمول شود. حتی فقط چند روز استحمام نکردن باعث خارش آنها می شود تا تمیز نشوند.
اما سایر شرایط جسمی و پزشکی نیز می تواند باعث خارش بیضه شود. برخی از این شرایط ممکن است باعث شود شما برای مراقب
موضوعی که خیلی بر سر آن بحث است این است که آیا زنان تظاهر به ارضاء شدن در رابطه ی جنسی می کنند یا اینکه واقعا ارضاء می شوند.رمان ها و فیلم های رمانتیک اغلب زن را در رابطه ی جنسی به گونه ای توصیف می کنند که بدون هیچ گونه لمس شدن ناحیه ی تناسلی و تنها با دخول کاملا ارضاء شده باشد.
مطالعه ای در ایالات متحده صورت گرفت که هشتاد و چهار درصد مردان می گویند که همسرشان در طول رابطه ی جنسی ارضاء می شود در حالی که تنها شصت و چهار درصد زنان می گویند که تا حدی

دانشجویی که سال آخر دانشگاه را می گذراند به خاطر پروژه ای که انجام داده بود جایزه اول را گرفت.او در پروژه خود از ۵۰ نفر خواسته بود تا دادخواستی مبنی بر کنترل سخت و یا حذف ماده شیمیایی «دی هیدروژن مونوکسید» توسط دولت را امضا کنند و برای این خواسته خود دلایل زیر را عنوان کرده بود :۱- مقدار زیاد آن باعث عرق کردن زیاد و استفراغ می شود.۲- یک عنصر اصلی باران اسیدی است۳- وقتی به حالت گاز در می آید بسیار سوزاننده است۴- استنشاق تصادفی آن باعث مرگ فرد
آیا واکسن گارداسیل باعث نازایی می شود؟ به هیچ وجه. داده هایی در دست نیست که تایید کند واکسن گارداسیل یا همانواکسن زگیل تناسلی باعث نازایی می شود. اتفاقا برعکس دریافت واکسن گارداسیل باعث می شود در برابر سرطان گردن رحم ایمن باشید و همچنین توان بارداری و داشتن فرزندانی سالم را تضمین می کند.
می توانیم با قاطعیت بیان کنیم که تمام حرف هایی که درباره ضرر داشتن واکسن گارداسیل گفته می شود, شایعه ای بیش نیست. نازایی و ناباروری واکسن زگیل تناسلی هم ش

1.نخوردن صبحانه –کسانی که صبحانه نمی خورند قندخونشان به سطح پایین تری افت می کند این امر باعث تامین نامناسب موادغذایی برای مغز ودرنتیجه افت فعالیت مغزی می شود
پرخوری –این امر باعث تصتب شرایین (سختی دیواره رگها )مغزشده ومنجربه کاهش قدرت ذهنی می شود
3.دخانیات –این امر باعث کوچک شدن چند برابر مغز ومنجربه الزایمر می گردد
4.استفاده زیادازقندوشکر-کهجذب پروتئین ومواد غذایی رامتوقف می کند ومنجر به سوء تغذیه واحتمالا اختلال دررشدمغزی خواهدشد.
5.
طبق ماده 1043 قانون مدنی اصلاحی در سال 1370، دختر باکره تنها در صورتی می تواند اقدام به عقد ازدواج نماید، که اجازه پدر و جد پدری را داشته باشد. اما برخی از دختران می توانند در صورتی خاص، اقدام به وکیل اذن ازدواج گرفته و بدون اجازه پدر اقدام به ازدواج کنند.
ازدواج یکی از شیرین ترین اتفاقات زندگی هر دختری است. به همین دلیل بر روی این مسئله حساسیت های بسیار زیادی اعمال می شود. هر دختری ارزو دارد تا در خصوص مسئله ازدواج، پدرش منطقی و عاقلانه شرایط را س
کافئین، محرکی است که در قهوه، چای، شکلات و برخی از نوشابه‌های غیر الکلی یافت می‌شود. این محرک انقباض عضله‌ی قلب، مصرف اکسیژن، سوخت و ساز و دفع ادرار را افزایش می‌دهد.
بر اساس تحقیقات صورت گرفته، مصرف دوزی معتدل از کافئین باعث هوشیاری و تمرکز خواهد شد. در صورتی که مصرف بیش از اندازه‌ی آن می‌تواند باعث افزایش تپش قلب، فشار خون، عصبانیت و در برخی موارد باعث خستگی در افراد شود.
علت خارش بیضه ها در اقایان ؟
بهداشت نامناسب یا وضعیت پزشکی؟پوسته پوستی که بیضه ها را در جای خود قرار می دهد ، خارش بر روی اطراف بیضه یا بیضه وجود دارد ، غیر معمول نیست. تعریق در ناحیه کشاله ران خود بعد از پیاده روی در طول روز می تواند باعث خارش بیضه های شما بیش از حد معمول شود. حتی فقط چند روز استحمام نکردن باعث تمیز شدن آنها می شود.
اما سایر شرایط جسمی و پزشکی نیز می تواند باعث خارش بیضه شود. برخی از این شرایط ممکن است باعث شود شما برای مراقبت از
در جواب این سوال باید بگوییم که بله رابطه مقعدی باعث بواسیر می شود. رابطه مقعدی باعث صدمه زدن به ناحیه مقعد شده و اسفنکنرهای آن ناحیه را سست تر می کند. توجه داشته باشید که این ناحیه دارای دو نوع اسفنکنر است که یکی بدون اختیار آدمی باز و بسته شده و دیگری با اختیار آدم باز و بسته می شود. این اسفنکنر دومی است که کمک می کند تا دفع مدفوع را کنترل کنید.
ادامه مطلب
وقتی به شپش موجود در خوابگاه فکر می‌کنم، تمام تنم شروع به خاریدن می‌کند.
احتمالا دوست داشتن هم چیزی شبیه به همین است. 
وقتی به تو فکر می‌کنم، تمام سلول‌هایم با فریاد دوستت دارم، میخوانندت و خواهان داشتن تو هستند.
چیزی شبیه به یک تلقین و توهم فکری است انگار‌‌.
شپش باعث خارش می‌شود. پس وقتی به آن فکر کنی، خارش شدیدی را حس می‌کنی. تو هم باعث دوست داشتنی، یعنی وجودت باعث می‌شود که دلت بخواهی کسی را دوست داشته باشی. پس وقتی به تو فکر می‌کنم، ن
بوسیله گزارش مهر،  تو این حادثه، خرس پیرمرد ۶۰ ساله را در مسیر آبگرم بخش کندوان زخمی کرد. این پیرمرد بعداز زخمی شدن و به برهان شدت جراحات وارده از لفظ خرس جان خود را از مشت داد. سال گذشته نیز حمله خرس باعث جان باخت یک نفر تو ولایت کندوان میانه شده حیات.
استفاده از وکیل در طلاق توافقی اجباری است؟ اگر سوالی دراین باره دارید به سایت خوب گروه وکلای تهران مراجعه وبه جواب تمام سوالات خود برسید 
ما قسمتی از مطالب سایت را با شما به اشتراک میگذاریم

طلاق توافقی بدون وکیل و مراحل آن
الزام قانونی برای استفاده از وکیل در طلاق توافقی برای زوجین وجود ندارد ،
و طرفین خواهان طلاق می توانند مراحل طلاق توافقی را بدون دادن وکالت طی کنند .
اما دادن وکالت به وکیل به جهت طلاق توافقی مزایایی برای موکل و حتی طرف م
همیشه فکر میکردم امکانات باعث بهتر شدن زندگی میشه ، اما بنظر میرسه که این نگاه همیشه درست نیست. مثل تنوع که باعث ایجاد از بین رفتن تمرکز میشه وجود امکانات هم گاهی باعث افسردگی ، از دست دادن نظم و احساس پوچی میشه چرا که خیلی وقت ها ظرفیت داشتن اون امکانات رو نداریم.
حدود یکسال از رفتن به کویر میگذره ، اگر هنوز حس خوبی نسبت به کویر دارم و حس میکنم اونجا آدم بهتری بودم یک دلیلش دور بودن از آشوب شهری و دیسیپلین اونجاست اما ی دلیل دیگش حتما همینه که
اکسید در این واقعیت نهفته است که آنها خواص ضد عفونی کنندگی بسیار عالی داشته که باعث تخریب میکروب‌های سطح پوست می‌گردند. علاوه بر این، باعث سرکوب اثرات هیستامین‌های آزاد شده توسط سیستم ایمنی شده و بنابراین به کاهش التهاب پوست کمک می‌کنند.
مصارف کرم زینک اکسیدباتوجه به اینکه روی یک جزء طبیعی سلول‌های پوست است، هنگامی که این کرم به کار برده می‌شود، مواد مغذی به آسانی جذب پوست می‌گردد. به همین دلیل، این کرم می‌تواند برای درمان تعدادی از ب
تا حالا شده هیچ کاری نکرده باشی اما گند زده باشی؟
با هیچ کاری نکردن، با منفعل بودن باعث شدم تبدیل بشم به آدمی که همیشه تلاش می‌کردم نباشم.
ترس، ترس از مورد قبول واقع نشدن، ترس از اشتباه کردن باعث شده منفعل باشم.
ترس از تصمیم گرفتن باعث شده هر چیزی که اتفاق میفته رو بپذیرم و نتونم واسه تغییرش تلاش کنم.
امشب تصمیم گرفتم کاری که دوست ندارم رو رها کنم و از این میترسم اگر موقعیت بهتری پیش نیاد چی؟حالا که فلانی و فلانی دارن همین کار رو می‌کنن، نکنه
بعد از آشناییت با علایق نوید محمد زاده به تتلو پشمام ریخت عمیقا.
بعد بازهم اینجا علت علاقه به نوید بود که باعث شد برم man2 رو گوش کنم و بعدش گفتم خب دلم برا بقیه آهنگاش تنگ شده ، همه اینا باعث شده که الان من تقریبا یه هفته س که صبح ها دارم تو راه تتلو گوش میکنم! 
مطمئنم اون اتفاق خونباری که مسببش خودم بودم و حدودا ۱۰ روز دیگه اولین سالگردشه؛ باعث شد قلبم اونقدر ضربه ببینه که حداقل حداقلش یک سال کمتر از چیزی که باید، عمر میکنه..مگر اینکه یه اتفاقی بیفته که باعث بشه بگم پیر بدم ،جوان شدم،اتفاقی که بازم مسببش خودم باشم.
Post five things that make you laugh-out-loud
کلا آدمیم که خیلیییییی کم و سخت میخندم خیلی چیزهای کمین که انقدر برام جذاب باشن که بخندن .
اگر کسی چند دقیقه از ته دل بخنده باعث میشه بخندم.
یه وقت ها خواهرم کاری میکنه که باعث خنده ام میشه.
یه وقت هایی تیکه های طنز ریوندی و مکس امینی 
یه وقت هاییم میفتم رو مود خنده و به ترک دیوار هم میخندم
یکی از مواردی که در تخصیص منابع باید به آن توجه کنیم، قیمت گذاری منابع است. قیمت گذاری درست منابع باعث جلوگیری از هدر رفت آن ها و استفاده بهینه از آن ها می شود. این موضوع علاوه بر کسب و کار در جنبه های دیگر زندگی هم موثر بوده و کاربرد دارد. اگر قیمت گذاری پایینی برای یک منبع انجام شود باعث می شود که کمتر قدر آن منبع دانسته شود و کسی دنبال مصرف بهینه آن منبع نمی رود. قیمت گذاری خیلی بالا هم باعث عدم استفاده از آن منبع می شود و باعث اخلال در کار خو

قوز کردن باعث صاف شدن انحنای ستون مهره‌ها می‌شود و به دیسک‌های کمر که بین استخوان‌ها قرار دارد آسیب می‌رساند. این شرایط می‌تواند به آرتروز زودرس و برخی مشکلات دیگر منجر شود. سعی کنید هر نیم ساعت یک بار سر و گردن‌تان را در چهار جهت مختلف بگردانید. برای کاهش هرگونه درد و گرفتگی می‌توانید از کیسه یخ یا کمپرس گرم روی محل درد استفاده کنید. درصورت برطرف نشدن درد بهتر است با پزشک مشورت کنید.
ادامه مطلب
کاپ قاعدگی یا فنجان قاعدگی یک ظرف فنجانی شکل نرم و انعطاف پذیر است که درون واژن قرار میگیرد و خون پریود در آن جمع آوری میشود . این کاپ براحتی درون واژن کار گذاشته شده و براحتی هم قابل در آوردن و شستشوست .
این فنجان از دو قسمت قیف و ساقه تشکیل شده وجنس آن از سیلیکون یا لاتکس است .کاپ قاعدگی به جای جذب ترشحات پریود آن را جمع­ آوری می­کند(ذخیره) و مانع نشت خون میشود . این کاپ برای سالها قابل استفاده بوده و میتوانید بعد ازهر بار پر شدن آنرا خالی کرده
همیشه فکر میکردم امکانات باعث بهتر شدن زندگی میشه ، اما بنظر میرسه که این نگاه همیشه درست نیست. مثل تنوع که باعث ایجاد از بین رفتن تمرکز میشه وجود امکانات هم گاهی باعث افسردگی ، از دست دادن نظم و احساس پوچی میشه چرا که خیلی وقت ها ظرفیت داشتن اون امکانات رو نداریم.
حدود یکسال از رفتن به کویر میگذره ، اگر هنوز حس خوبی نسبت به کویر دارم و حس میکنم اونجا آدم بهتری بودم یک دلیلش دور بودن از آشوب شهری و دیسیپلین اونجاست اما ی دلیل دیگش حتما همینه که
به گزارش  مجله اینترنتی چفچفک به نقل روزیاتو  : بعضی بیماری ها می توانند باعث بروز تغییرات و مشکلاتی در پاها شوند. مثلاً بیماری دیابت می تواند سرعت گردش خون را کم کند و باعث مشکلاتی در عروق خونی شود. برای جلوگیری از این مشکلات ناخواسته باید متوجه شویم که آسیب کدام اندام باعث این تغییرات در پاها شده. در ادامه به ۶ تغییر رایج در پاها می پردازیم که نشانه ی مشکلی در اندام های داخلی بدن هستند.
ادامه مطلب

وقتی گیلاس با بند باریکش به درخت متصل است همه عوامل در جهت رشدش در تلاشند.. باد باعث طراوتش میشود آب باعث رشدش میشود و آفتاب پختگی کمال میبخشد اما … به محض پاره شدن آن بند و جدا شدن از درخت، آب باعث گندیدگی باد باعث پلاسیدگی و آفتاب باعث پوسیدگی و ازبین رفتن طراوتش میشود
بنده بودن یعنی همین، یعنی بند به خدا بودن، که اگر این بند پاره شد، دیگر همه عوامل در نابودی ما مؤثر خواهد بود. پول، قدرت، شهرت، زیبایی… تا بند به خداییم برای رشد ما، مفید و
تحلیل کردن و نتیجه گرفتن همیشه برایم لذت بخش بوده و هست ... کوچکترین حرف ها و حرکات دیگران را در ذهنم ثبت میکنم و شروع میکنم به ربط دادن موضوع ها به یکدیگر و گرفتن نتیجه ای کلی ... گاهی آنقدر ذهنم پر می شود که بی توجه ترین می شوم به اطرافم. گاهی به قدری غرق در افکارم هستم که متوجه مکان و زمان نمی شوم و به خودم که می آیم، خود را جایی پیدا میکنم که نمیدانم چگونه از آنجا سر در آورده ام!
مدتی سعی کردم هر آنچه به ذهنم می رسد را ثبت کنم. به خودم که آمدم دیدم
اینکه میگم زندگی من با کتاب گره خورده یک شعار نیستیه حسی نیست که بخوام به مخاطب القا کنم زندگی من با کتاب گره خورده چون هر وقت هر کتابی رو خوندم باعث تغییری در نگرش من در ذهن من بوده و همچنان خواهد بود من هرزمان ورقی از کتاب را مطالعه کردم باعث دگرگونی در آفرینش خدا مقدار باعث دگرگونی ذهن افراد بشه اما حقیقت مطلب و به روانی اگر بخوام بیان کنم منظورم اینه که باعث شده کتاب تا من فردی دیگر خلقی دیگر در این زمین باشم من آمده ام تا ذهن خودم را با کتا
1-خنده یک مکانیسم دفاعی و کنار آمدن با استرس، تحقیر، خجالتزدگی و درد است. 2-خنده باعث افزایش سطح انرژی بدن میگردد. 3-خنده باعث کاهش استرس و تنش روانی میگردد. 4-خنده باعث کاهش درد میگردد. 5-خنده باعث افزایش روحیه فرد و احساس خوب نسبت به خود داشتن میگردد. 6-خنده باعث بهبود کارکرد مغز میگردد. خنده باعث تحریک هر دو نیمکره مغز گردیده و در عملکرد آنها تعادل ایجاد میکند. 7- خنده باعث ماساژ دادن ارگان های شکمی و بهبود کارکرد آنها، تقویت عضلاتی که ارگانه
وقتِ آزاد زیاد دارم. وقتِ آزاد باعث می‌شود آدم‌ها فکر کنند. تفکر باعث می‌شود مردم به طرزِ بیمارگونه‌ای متوجهِ خود شوند و درصورتی‌که بی‌نقص و بی‌چون‌وچرا نباشی، این در خود فرورفتن موجبِ افسردگی می‌شود. برایِ همین است که افسردگی دومین بیماریِ شایعِ جهان است؛ بعد از خستگیِ چشمِ ناشی از تماشایِ سایت‌هایِ مستهجنِ اینترنتی!
 جزء از‌ کل ⁦ استیو‌ تولتز 
لوله بازکنی مشکین دشت کرج و تخلیه چاه مشکین دشت کرج
تا حالا مشاهده کرده اید که لوله فاضلاب مشکین دشت کرج گرفته و آب به سختی و یا اصلا در آن عبور نمی کند و این جای سوال است که چرا این مشکل پیش می آید. و گرفتگی لوله های فاضلاب بیشتر به چشم میخورد که این لوله های فاضلاب موادی غیر از آب هستند که در آن جریان داشته و به مرور این مواد ته نشین شده و باعث گرفتگی جریان لوله شده و باعث کیپ شدن لوله می شود برای جلوگیری از این مشکل باید سعی شود غیر از آب چیز اض
آخرین جمله‌ای که توی آخرین ساعات سال به خودم دارم میگم اینه که:
همه چیز قابل تحمله و همه چیز قابل بخشش جز چیزی که باعث شکستن دل دیگرون بشه
امید وارم دلی رو نشکسته باشم توی یک سالی که گذشت. و اگر هم خواسته یا ناخواسته زخمی نشوندم بر دلی خدا به دلش بندازه و باهام صاف بشه 
منم دارم سعی میکنم دلم رو صاف کنم با همه اونایی که شاید جایی باعث شکستن دلم شدند.
تا چه پیش آید زین پس 
آدم از یجایی به بعد دلش کمی #مادرانگی میخواد!
روزای اولی که میفهمی یکی تو دلته! روزای عجیبیه!
ذوق همراه با استرس و نگرانی ..!
ذوقه باعث میشه دلت بخواد به همه دنیا بگی
نگرانیه باعث میشه از همه قایم کنی تا وقت مناسبش
ولی میگم چه خوبه که خدامون انقدر سریع الرضاست ...
خدایا ممنونم خیلی ممنونم :)
+اینو فقط این کنج خلوت زندگیم ثبت میکنم که دلم نترکه!
از امام صادق علیه السلام نقل شده که هر گاه خواستی حدیثی از ما نقل کنی وشیطان باعث فراموشی آن شد،بگذار دست خود را بر پیشانی خود وبگو:صلَّی اللهُ عَلی محَمَّدِِ وآلِهِ اللهُمَّ اِنِّیِ اَسئَلُکَ یا مُذَکِّرَ الخَیرِ وَ فاعِلَهُ و الآمِرَ بِهِ ذَکِّرنِی ما اَنسانِیهِ الشَیطانُ.*بعد از نماز صبح قبل از آنکه حرف بزند بگوید:یا حَیُّ یا قَیُّومُ فلا یَفُوتُ شَیئاً عِلمُهُ ولا یَئُودُهُ،_مفاتیح ،ص۸۷۲.
برخی از مصارف مهم کرم زینک اکسید روی سنتی حلما به شرح زیر است:درمان و پیشگیری از جوش صورتکرم زینک اکسید می‌تواند به طور مستقیم بر روی بیماری جوش صورت به کار برده شود.
خواص ضدباکتریایی آن باعث کشتن باکتری‌ها شده و خواص ضد التهابی آن‌ها باعث پایین آوردن التهاب پوست می‌گردد؛ بنابراین باعث کاهش جوش می‌گردد. این ماده برای پیشگیری از جوش صورت نیز مفید است.
 این کرم چربی‌های بیش از حد سطح پوست که تمایل به نفوذ در منافذ پوست و ایجاد جوش دارند را
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
شخصی که به دبی مسافرت میکند،باعث رونق اقتصادی دبی میشود و رونق اقتصادی دبی باعث قاچاق هرچه بیشتر زنان ایرانی و خاک ایران به آنجا و تحکیم شدن ادعای امارات مبنی بر خلیج عربی میشود
امارات در حال افزایش مالکیتش بر خلیج فارس می باشد و خاکش را از ایران وارد میکند.
دولت های جمهوری اسلامی نتوانست یا نخواست اقدامی انجام دهد و فریاد های دکتر عباسی هم به جایی نرسید.
ولی کاش غیرت ایرانی باعث میش
شاید براتون سوال شده که چرا وبلاگ بنویسم ؟ مگه بى کارم ! اما من بهت میگم چرا وبلاگ بنویسى به کلى دلیل :1. چون وبلاگ نویسى و بروز نگه داشتن اون سرگرم کنندس2. چون هرکسى باید حرف خودش رو بزنه وافرادبه اون حرف گوش بدن و نظرات خودشون رو به شما بگن و باعث پیشرفت شما بشن3. باعث تقویت نویسندگى میشهدوستان دلیل اینکه چرا شما وبلاگ مى نویسید رولطفا بگید
واشر سرسیلندر واشری است بین بدنه‌ موتور و سر سیلندر که فضای سر بسته بخش احتراق را آب‌بندی می کند. ⁣⁣این واشر به دلایل زیر دچار سوختگی می‌شود
⁣⁣⁣کم بودن آب رادیاتور
⁣گرفتگی مجراهای گذر آب در موتور
⁣وجود نقص فنی در فن و خنک نشدن رادیاتور
⁣ایراد در ترموستات
⁣نقص فنی واتر پمپ که باعث عدم چرخش آب در موتور می‌شود
⁣ فشار بیش از اندازه بر موتور در سیستم‌های خنک‌کاری ضعیف نیز می‌تواند باعث این امر شود
دو چیز باعث استرس و هیجان من شده
یکی اسمش
یکی خواسته ش
به جرات دومین باریه ک کسی باعث هیجان من شده
گاهی تا یک ماه آینده رو بازسازی میکنم
گاهی کل مسئله رو ناکام میبینم
همیشه من از کسانی خوشم میاد ک خانواده کمترین علاقه رو بهشون نشون میدن در ابتدا.
چقدر نظرم متفاوت بود
و چقدر تو نگاه اول به دلم نشستن
کاش پسر بودم....

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها